Pāra fotosesija studijā

Pāru fotosesijas paredzētas pārim no 18 gadu vecuma (v+s vai s+s). Fotogrāfiju paraugus (portfolio) var apskatīt sadaļā GALERIJA - Pāru fotosesijas studijā

Fotografēšanās vieta: Fotostudija Šarlotes ielā 18A, Rīgā.

Fotosesijas cena: 50 EUR par 1 stundu. Iespējamas atlaides, aktuālo cenu skatāties sadaļā PIRKT FOTOSESIJU.

Fotosesijas minimālais  ilgums: 1 stunda

Kopējais kadru skaits: vismaz 150

Apstrāde: cenā iekļauta visu fotogrāfiju standartapstrāde. Fotogrāfiju standartapstrādē iekļauta gaišuma, kontrasta, toņa regulēšana visai fotogrāfijai kopumā. Nav iekļauta atsevišķu fotogrāfijas fragmentu korekcija, retuša, fona maiņa, izmēra maiņa. Pilna fotogrāfijas apstrāde ar Photoshop maksā € 5 par vienu fotogrāfiju.

Meikaps: Vizāžiste tavu tēlu var padarīt izteiksmīgāku. Ja nolēmi, ka tev būs vajadzīga vizāžiste, tad tas ir jāpiesaka vismaz dažas dienas iepriekš. Vizāžiste tieši pirms fotosesijas tev studijā uzliks meikapu. Vizāžistes darba laiks netiek iekļauts fotosesijas laikā. Meikapa cena: 20 EUR vienam cilvēkam. 

Uz fotosesiju ieteicams ņemt līdzi dažādus apģērbus un apavus (t.sk. augstpapēžu kurpes), vairākkārtīga pārģērbšanās padarīs fotosesiju daudzveidīgāku. Bildes labāk izskatīsies, ja jūsu apģērbs būs gaišs un krāsains. Tumšs apģērbs derēs fotogrāfijām uz tumša fona. Apģērbam vajag būt savstarpēji saskaņotam gan pēc stila, gan krāsām. Katrā ziņā ieteicams ģērbties neparasti, neikdienišķi. Uz fotosesiju vari ņemt līdzi dzīvnieciņus un dažādus rekvizītus, piemēram, ziedus, augļus, rotaļlietas, mūzikas instrumentus utt.

Pirms fotosesijas ieteicams izdomāt, kādas fotogrāfijas vēlaties un sameklēt internetā vismaz aptuvenus paraugus. Šos paraugus varat atsūtīt man uz e-pastu un apspriest ar mani, kā labāk ieceri realizēt.

Jūsu fotogrāfijas es neizvietošu savā un citās mājaslapās, nedrukāšu, neizstādīšu izstādēs, ja vien par to mums nebūs iepriekšēja vienošanās.

© fotogrāfs Edgars Ramutis, mob.29642609, creativebox@inbox.lv

 .