Individuālas fotosesijas studijā

Individuālas fotosesijas paredzētas meitenēm no 14 gadu vecuma un sievietēm. Pēc klientes vēlēšanās, fotosesija var būt portretu fotosesija, mākslas fotosesija, stila un modes fotosesija, var tikt veidota kā modeles portfolio. No 18 gadu vecuma iespējama erotiska fotosesija vai mākslas kailfoto. Fotogrāfiju paraugus (portfolio) var apskatīt sadaļā GALERIJA - Individuālas fotosesijas studijā

Fotografēšanās vieta: Fotostudija Šarlotes ielā 18A, Rīgā.

Fotosesijas cena: 50 EUR par 1 stundu. 

Fotosesijas minimālais  ilgums: 1 stunda

Kopējais kadru skaits: vismaz 100

Apstrāde: cenā iekļauta visu fotogrāfiju standartapstrāde. Fotogrāfiju standartapstrādē iekļauta gaišuma, kontrasta, toņa regulēšana visai fotogrāfijai kopumā. Nav iekļauta atsevišķu fotogrāfijas fragmentu korekcija, retuša, fona maiņa, izmēra maiņa. Pilna fotogrāfijas apstrāde ar Photoshop maksā € 5 par vienu fotogrāfiju.

Meikaps: Vizāžiste tavu tēlu var padarīt izteiksmīgāku. Ja nolēmi, ka tev būs vajadzīga vizāžiste, tad tas ir jāpiesaka vismaz dažas dienas iepriekš. Vizāžiste tieši pirms fotosesijas tev studijā uzliks meikapu. Vizāžistes darba laiks netiek iekļauts fotosesijas laikā. Meikapa cena: 25 EUR. 

Uz fotosesiju ieteicams ņemt līdzi dažādus apģērbus un apavus, vairākkārtīga pārģērbšanās padarīs fotosesiju daudzveidīgāku. Bildes labāk izskatīsies, ja tavs apģērbs būs gaišs un krāsains. Tumšs apģērbs derēs fotogrāfijām uz tumša fona. Fotogrāfijas interesantākas padarīs cepures, lakati, vainagi, lielas rotaslietas, zeķes vai zeķubikses ar izteiktiem rakstiem. Katrā ziņā ieteicams ģērbties neparasti, neikdienišķi. Uz fotosesiju vari ņemt līdzi dzīvnieciņus un dažādus rekvizītus, piemēram, ziedus, augļus, rotaļlietas, mūzikas instrumentus utt.

Pirms fotosesijas ieteicams izdomāt, kādas fotogrāfijas vēlies un sameklēt internetā vismaz aptuvenus paraugus. Šos paraugus vari atsūtīt man uz e-pastu un apspriest ar mani, kā labāk ieceri realizēt.

Tavas fotogrāfijas es neizvietošu savā un citās mājaslapās, nedrukāšu, neizstādīšu izstādēs, ja vien par to mums nebūs iepriekšēja vienošanās.

© fotogrāfs Edgars Ramutis, mob.29642609, creativebox@inbox.lv

 .