Individuālas fotosesijas dabā vai pilsētvidē

Individuālās fotosesijas paredzētas meitenēm no 14 gadu vecuma un sievietēm. Fotogrāfiju paraugus (portfolio) var apskatīt sadaļā GALERIJA - Individuālas fotosesijas dabā vai pilsētvidē

Fotografēju ar profesionālu tehniku: fotoaparāts Canon EOS 5D Mark II, objektīvi Canon EF 24-105 f/4 IS USM, Canon EF 17-40 f/4 USM, Canon EF 85mm f/1.8 USM, Canon EF 28mm f/1.8 USM, zibspuldze Canon 430 EX II.

Fotografēšanās vieta: Vecrīga, Rīgas ielas un parki, Vakarbuļļi, Carnikava, Lilaste vai cita vieta brīvā dabā vai pilsētā pēc tavas izvēles.

Fotosesijas cena: 50 EUR par 1 stundu vai 75 EUR par 2 stundām. Ceļa izdevumi nav iekļauti cenā. Ja izmanto fotogrāfa automašīnu, tad ceļa izdevumi ir € 0,20 par km.

Fotosesijas minimālais  ilgums: 1 stunda

Kopējais kadru skaits: vismaz 100

Apstrāde: cenā iekļauta visu fotogrāfiju standartapstrāde. Fotogrāfiju standartapstrādē iekļauta gaišuma, kontrasta, toņa regulēšana visai fotogrāfijai kopumā. Nav iekļauta atsevišķu fotogrāfijas fragmentu korekcija, retuša, fona maiņa, izmēra maiņa. Pilna fotogrāfijas apstrāde ar Photoshop maksā € 5 par vienu fotogrāfiju.

Meikaps: Vizāžiste tavu tēlu var padarīt izteiksmīgāku. Ja nolēmi, ka tev būs vajadzīga vizāžiste, tad tas ir jāpiesaka vismaz dažas dienas iepriekš. Vizāžiste tieši pirms fotosesijas tev studijā uzliks meikapu. Vizāžistes darba laiks netiek iekļauts fotosesijas laikā. Meikapa cena: 25 EUR. 

Uz fotosesiju ieteicams ņemt līdzi dažādus apģērbus un apavus, vairākkārtīga pārģērbšanās padarīs fotosesiju daudzveidīgāku. Fotogrāfijas interesantākas padarīs cepures, lakati, vainagi, lielas rotaslietas. Katrā ziņā ieteicams ģērbties neparasti, neikdienišķi. 

Pirms fotosesijas ieteicams izdomāt, kādas fotogrāfijas vēlies un sameklēt internetā vismaz aptuvenus paraugus. Šos paraugus vari atsūtīt man uz e-pastu un apspriest ar mani, kā labāk ieceri realizēt.

Tavas fotogrāfijas es neizvietošu savā un citās mājaslapās, nedrukāšu, neizstādīšu izstādēs, ja vien par to mums nebūs iepriekšēja vienošanās.

© fotogrāfs Edgars Ramutis, mob.29642609, creativebox@inbox.lv

 .