Gaidību (grūtnieču | punča | topošo māmiņu) fotosesija studijā

Gaidību fotosesija studijā paredzēta grūtniecēm individuāli vai kopā ar topošo tēti. Fotosesijā var piedalīties arī jūsu bērni. Fotogrāfiju paraugus (portfolio) var apskatīt sadaļā GALERIJA - Gaidību fotosesijas studijā

Fotografēšanās vieta: Fotostudija Šarlotes ielā 18A, Rīgā.

Fotosesijas cena: 50 EUR par 1 stundu. Iespējamas atlaides, aktuālo cenu skatāties sadaļā PIRKT FOTOSESIJU.

Fotosesijas minimālais  ilgums: 1 stunda

Kopējais kadru skaits: vismaz 100

Apstrāde: cenā iekļauta visu fotogrāfiju standartapstrāde. Fotogrāfiju standartapstrādē iekļauta gaišuma, kontrasta, toņa regulēšana visai fotogrāfijai kopumā. Nav iekļauta atsevišķu fotogrāfijas fragmentu korekcija, retuša, fona maiņa, izmēra maiņa. Pilna fotogrāfijas apstrāde ar Photoshop maksā € 5 par vienu fotogrāfiju.

Meikaps: Vizāžiste tavu tēlu var padarīt izteiksmīgāku. Ja nolēmi, ka tev būs vajadzīga vizāžiste, tad tas ir jāpiesaka vismaz dažas dienas iepriekš. Vizāžiste tieši pirms fotosesijas tev studijā uzliks meikapu. Vizāžistes darba laiks netiek iekļauts fotosesijas laikā. Meikapa cena: 25 EUR. 

Uz fotosesiju ieteicams ņemt līdzi dažādus apģērbus un apavus, vairākkārtīga pārģērbšanās padarīs fotosesiju daudzveidīgāku. Bildes labāk izskatīsies, ja tavs apģērbs būs gaišs un krāsains. Tumšs apģērbs derēs fotogrāfijām uz tumša fona. Topošās māmiņas apģērbam vajadzētu būt vai nu pieguļošam, vai tādam, lai sanāk pliks puncis.

Pirms fotosesijas ieteicams izdomāt, kādas fotogrāfijas vēlies un sameklēt internetā vismaz aptuvenus paraugus. Šos paraugus vari atsūtīt man uz e-pastu un apspriest ar mani, kā labāk ieceri realizēt.

Tavas fotogrāfijas es neizvietošu savā un citās mājaslapās, nedrukāšu, neizstādīšu izstādēs, ja vien par to mums nebūs iepriekšēja vienošanās.

© fotogrāfs Edgars Ramutis, mob.29642609, creativebox@inbox.lv

 .