Dāvanu kartes

Piedāvāju dāvanu kartes fotosesijai. Dāvanu kartē, pēc jūsu vēlēšanās, var iekļaut papildus pakalpojumus - meikapu un bilžu apstrādi ar Photoshop. Ir iespējams noformēt dāvanu karti vai nu konkrētam pakalpojumam (pakalpojumiem) vai par noteiktu naudas summu (sākot no 25 EUR). Dāvanu karti varat saņemt elektroniski uz e-pastu vai izdrukātā veidā studijā. Dāvanu kartes augšējā daļā ir paredzēta brīva vieta jūsu novēlējumam.

Lai saņemtu dāvanu karti, izdariet pasūtījumu sadaļā PIRKT FOTOSESIJU un piezīmēs ierakstiet, ka vēlaties saņemt dāvanu karti. Lūdzu norādiet, vai vēlaties saņemt dāvanu karti studijā izdrukātā veidā, vai elektroniski uz e-pastu. Dāvanu karti nav obligāti jādrukā. Piesakot fotosesiju, jānorāda dāvanu kartes kods. Ar to ir pietiekoši, lai saņemtu pakalpojumu. Izdrukāta dāvanu karte nav jāuzrāda.

Parasti dāvanu karti var saņemt dažu stundu laikā no pasūtījuma izdarīšanas brīža. Lūdzu, zvaniet man (29642609, Edgars), ja dāvanu karte jāsaņem steidzami. Dāvanu karti var saņemt jebkurā dienā (arī svētdienās un svētku dienās) jebkurā laikā.

Dāvanu karti var saņemt pirms naudas pārskaitīšanas, bet tā būs derīga tikai pēc naudas saņemšanas manā bankas kontā.

Dāvanu karte netiek mainīta pret naudu. Par neizmantotu dāvanu karti nauda netiek atgriezta.

Dāvanu kartes paraugs:0
© fotogrāfs Edgars Ramutis, mob.29642609, creativebox@inbox.lv

 .